Seznam žáků LVZ Severka

22.12.2017 13:40

 

Masarykova základní škola a mateřská škola Český Těšín 
                         
LVZ      3. - 9. třída                      
Termín konání: 19.2.-23.2. 2018                    
Místo konání: Ski areál, Severka                    
                         
ZŠK                        
Poř.č. Jméno Třída                    
1 Bojda Marek 3.C                    
2 Kovalčík Ondřej 4.B                    
3 Tomanová Miriam 5.A                    
4 Wardas Viktor 5.A                    
5 Kubičný Filip 5.B                    
6 Marcinová Erika 5.B                    
7 Unucka Daniel 5.B                    
8 Mucková Markéta 5.C                    
9 Dziergasová Adéla 6.A                    
10 Grania Denis 6.A                    
11 Cichá Amálie 6.B                    
12 Gryczová Markéta 6.B                    
13 Kladníčková Veronika 6.B                    
14 Houšková Natálie 6.C                    
15 Kaniová Sofie 6.C                    
16 Moráň Oskar 6.C                    
17 Romanová Veronika 6.C                    
18 Špalek Ondřej 6.C                    
19 Wrublová Eliška 6.C                    
20 Mazurová Natálie 7.A                    
21 Mitrengová Eliška 7.A                    
22 Štefek Martin 7.A                    
23 Kotajny Radim 7.B                    
24 Kovalčík Jiří 7.B                    
25 Kubičný Matyáš 7.B                    
26 Wytrzensová Veronika 7.B                    
27 Bešenei Laura Eliška 7.C                    
28 Janeczek Ondřej 7.C                    
29 Jendrulek Pavel 7.C                    
30 Štecák Darren 7.C                    
31 Kubiena Roman 8.A                    
32 Kulig Daniel 8.A                    
33 Opiol Adam 8.B                    
34 Prunnerová Magdaléna 8.B                    
35 Bárciová Barbora 8.C                    
36 Kollarczyk Radek 8.C                    
37 Pilch Dominik 8.C                    
38 Malyjurek Dominik 8.C                    
39 Chybík Jakub 9.A                    
40 Adametz Lukáš 9.B                    
41 Bojko Ondřej 9.B                    
42 Brož Hugo 9.B                    
43 Jendrulek Adam 9.B                    
44 Smetana Dominik 9.B                    
45 Wardas Tommy 9.B                    
46 Jurczygová Laura 9.B                    
47 Bydlošková Magdaléna 9.B                    
48 Čmielová Barbora 6.C